Haberler

Ankara CAC – Başkent Kupası 25/08/2019

1,5 sene sonra ilk yarışmamız. Güzel sonuçlar hoş sohbetler ile keyifli bir gün oldu. Secereli dobermannlarımızın paslanmadıklarını görmek güzeldi. Tüm dobermannlarımız kendi sınıfında birinci oldu, ayrıca ırkın en iyisi, en iyi erkek ve en iyi dişi seçildiler. Yarışmada emeği geçen...   devamını oku

Hodor von Bagira x Chaya Crystal di Perlanera – I Batınımız

Hodor von Bagira x Chaya Crystal di Perlanera eşlemesinden tosun gibi secereli doberman yavrularımız dünyaya geldiler. Yavruların hepsi siyahtır.Sizde bu minik şampiyonlara sahip olmak istiyorsanız  rezervasyon için 0544 456 02 12 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.  

D batınımız – Iron von Bagira x Melita von Bagira

2 farklı fenotipteki dişi damızlık kardeşlerimizin ilk yavruları olmasına rağmen çok çok memnun kaldık. Hem bizler, hem sahipler çok mutlular. Secereli dobermann üretim kalitemiz her sene daha da yükseliyor. 

C batınımız – Hodor von Bagira x Pera von Bagira

Türkiye’nin en fazla derecesi olan secereli dobermannı Status’un kızı Pera ile Hodor u eşleştirdik. Italya -Rusya karışımı kan hattına sahip yavrularda istediğimizi elde ettik. Büyük hallerini şimdiden çok merak ediyoruz.

B batınımız – Iron von Bagira x Miu Miu von Bagira

B batınımız secereli yavrularımıza yurt dışından ilgi çoktu. Miu’nun babasının Status olması, Iron’un babasının Toscano del Diamante Nero olmasının bunda etkisi büyük.  Yavrularımızın yarısı Lübnan, Tayland ve Amerika’ya gittiler. Geri kalanlar İstanbul ve Bodrum dalar. Yoğun ilginize çok teşekkür ederiz.

Bir yıldız transferi daha.. Giddy Blossom NITRA!!

Dünyanın en ünlü damızlıklarından kadromuzu güçlendirmeye devam ediyoruz. Quiz von Schwarze Kraft ve Theodora Titta di Altobello secereli dobermann yavrumuz Nitra hepimize hayırlı olsun. Bu köpek tüm yarışmalarda kupaları süpürecek :) Quiz von Schwarze Kraft Theodora Titta di Altobello  

© von bagıra köpeklerimizin resimlerini izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram