Yavrular

Secereli doberman yavruları

Mart sonu nisan başı itibari ile 4 muhteşem doğumumuz oldu. Detayları aşağıda görebilirsiniz. Siz de ırkının en iyi temsilcileri ve şampiyon adayı secereli dobermann yavrularına sahip olmak istiyorsanız bize 0544 456 02 12 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Daha çok resim ve video için, instagram.com/vonbagira yı ziyaret edebilirsiniz. 

Bagira Dobermann Kennel – Doğuştan Şampiyonların adresi!

von Bagira “M” Batın – Ike von Bagira x Miu Miu von Bagira

Yazacak bir şey yok, videolar herşeyi anlatıyor. Ike von Bagira son yapılan Türkiye Dobermann Şampiyonasında yabancı hakem tarafından IRKIN EN IYISI seçilerek Türkiye’nin en iyi dobermannı titresini seceresine yazdırmıştır.

von Bagira “N” Batın – Ike von Bagira x Akari von Bagira

Dünyanın en ünlü damızlıklarından, 2015 yılı I batınımızın babası, dünya şampiyon Toscano del Diamante Nero ve Urbano del Diamante Nero isimli köpeklere inbreed olarak yaptığımız eşleşme.. Italyan kanı olarak adını dünya dobermann tarihine altın harflerle yazdırmış olan köpeklerdir. 

von Bagira “O” Batın – Nate von Bagira x Tess von Bagira

Nate, bizim üretimimiz olan ve müşterimizde olan bir erkek.  Türkiye’nin en dereceli köpeği Status’un yavrusudur. Tess ise şampiyon Ike von Bagira yavrusudr, bu özel kanları devam ettirmek için yaptığımız bu eşleşmenin yavru kalitesi .çok yuksek duzeyde. Aşağıda Status’un videosu, Nate ve Tess in resimlerini gorebilirsiniz.

von Bagira “P” Batın – Iron von Bagira x Ofelia von Bagira

Iron von Bagira Ike’in kardeşidir. Hem annesi hem babası dünya şampiyonudur.  Ofelia ise, Türkiyenin en efsane dobermannı Status’un ve bir çok şampiyonlugu bulunan Faith von Bagira’nın kızıdır.  

 

© von bagıra köpeklerimizin resimlerini izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

YouTube
Instagram