Yearly Archives: 2014

Trofeo Vesuvio 2014 ve ZTP Napoli – Italya

09.10.2014 – ZTP Napoli Vando del Diamante Nero ZTP karakter sınavını başarıyla geçerek,ülkemizde bulunan  ZTP ünvanına sahip ilk erkek dobermann olmuştur. 10.10.2014 – Trofeo Vesuvio Italya’nın her sene geleneksel olarak yapılan Trofeo Vesuvio yarışmasına ülkemizden ilk kez bir dobermann katıldık. Vando Del Diamante Nero bu yarışmada 3. olarak bizleri tekrar gururlandırdı. 2 günde hem karakter hem show olarak aldığı sonuçlar ile kalitesini bir kez daha gösterdi..

IDC 2014 – DÜNYA DOBERMANN ŞAMPİYONASI 2014 SLOVAKYA

Bu yıl 5-7 Eylül tarihlerinde Slovakya’da yapılan 2014 Dünya Dobermann Şampiyonasına Vando del Diamante Nero ve Fortuna v. Bagira isimli dobermanlarımızla katıldık. Rekabetin çok sert olduğı yarışmada Vando del Diamante Nero  Intermediate Class’ta son 8 e kalarak bizleri sevindirdi. İki köpeğimizde Excellent alarak kalitelerini perçinlediler. Seneye hedefimiz son 4’e kalmak olacak. Buradan ayrıca Fortuna’yı Slovakya’ya IDC’ye yollayan sahipleri Şentürk ailesine teşekkürlerimi sunarım.    

Yavrularımız 18 günlük oldular..

Vando del Diamante Nero x Arlett v. Bagira yavrularımız 18 günlük oldular, resimlerden de gözüktüğü gibi müthiş kafa yapılarına sahipler.. Geleceğin şampiyonlarına sahip olmak ve rezervasyon yaptırmak için lütfen bizimle iletişime geçin..

H batın ve yeni yavrularımız

  Vando del Diamante Nero x Arlett v.Bagira eşleşmesinden yavrularımız 06.06.2014 tarihinde doğmuştur.  Yavrular hakkında bilgi almak ve rezervasyon için lütfen bizimle iletişime geçiniz..

TRT 1 Enpati programında biz ve dobermannlarımız..

TRT 1 kanalında yayınlanan ENPATI programına bu hafta biz ve dobermannlarımız ve eğitmenimiz Tarkan Özvardar konuk oldu. Bu keyifli program için ENPATİ ekibine ve TRT’ye teşekkür ederiz. https://www.facebook.com/photo.php?v=729350643756011  

Antalya CAC Yarışma Sonuçları

KIF NATIONAL CAC SHOW – ANTALYA 16.03.2014   Faith v. Bagira – Junior Class – Excellent Debra v. Bagira – Intermediate Class – Excellent 1, CAC! Altar v. Bagira – Open Class – Excellent Azgal v. Bagira – Open Class – Excellent, R.CAC! Tüm köpek sahiplerimizi bu başarılı sonuçlar için kutluyorum.

HDK Clubshow Macaristan Budapeste 04.05.2014

HDK Clubshow Macaristan Budapeste 04.05.2014 Judge : Allan Berling Christensen Debra v. Bagira Macaristan macerasına devam ediyor :) Daha önce bebek ve yavru sınıfta kazandığı HDK clubshow’u, bu kez yetişkin sınıfta da kazanmayı başardı. Kaçıncı kez bilmiyorum ama bir kez daha Türkiye’nin en iyi ve en fazla dereceli dobermann’ı olduğunu kanıtladı., Debra v. Bagira – V1, CAC, Intermediate Class Winner!

San Marino CAC Yarışma Sonuçları..

San Marino CAC & Izmir CAC                                  11.01.2014 – 12.01.2014 Vando del Diamante Nero V1, JCAC, Best Male V1, JCAC, Best Male, JBOB, Junior Best in Show! Junior Champion of San Marino!  Debra v. Bagira V1, JCAC, JBOB, Best Female! V1, JCAC, Best Female! Junior Champion of San Marino!  Cassy Crystal di Perlanera Champion Class V1, CAC! Champion of San Marino!  Altar v. Bagira Open Class V1, CAC! V1, CAC, Best Male, BOB, BOG, BIS2!  Kupaları Debra ve Vando kardeş kardeş paylaştılar, ilk gün Junior Best of Breed Debra olurken 2. gün Vando oldu, sonuc olarak ikiside Junior Champion of San Marino ünvanlarını aldılar  vando ayrıca best junior in show oldu. Cassy Crystal Champion of San Marino ünvanını alarak 3. ülke şampiyonluğunu kazandı. Son gun en iyi uretici grubu v.Bagira seçildi. Mutluyuz :)     

© von bagıra köpeklerimizin resimlerini izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

YouTube
Instagram