Yearly Archives: 2020

von Bagira “Z” Batın – Bold Pilot von Bagira x Giddy Blossom Nitra

Tüm secereli doberman yavrularımız rezerve edilmiştir, ilginize teşekkür ederiz. 

von Bagira “V” Batın – Bold Pilot von Bagira x Call of Beauty Grareva

Devlerin aşkı büyük olur, tüm secereli dobermann yavrularımız rezerve edilmiştir. Dünyanın en ünlü çiftliklerinden getirdiğimiz şampiyon damızlıklarımız ile ülkede secereli dobermann kalitesini üstlere taşıyoruz.

von Bagira “S” batın – Ike von Bagira x Arowana von Bagira

Bütün secereli doberman yavrularımız rezerve edilmiştir, yogun ilginize teşekkür ederiz.  

von Bagira “R” batın – Hodor von Bagira x Inka von Bagira

Şampiyonların eşleşmesi, tüm secereli dobermann yavrularımız rezerve edilmiştir ilginize teşekkür ederiz.

von Bagira “P” Batın – Iron von Bagira x Ofelia von Bagira

Iron von Bagira Ike’in kardeşidir. Hem annesi hem babası dünya şampiyonu dobermanlardır.  Ofelia ise, Türkiyenin en efsane dobermannı Status’un ve bir çok şampiyonlugu bulunan Faith von Bagira’nın kızıdır.    

von Bagira “O” Batın – Nate von Bagira x Tess von Bagira

Nate, bizim üretimimiz olan ve müşterimizde olan bir erkek.  Türkiye’nin en dereceli köpeği Status’un yavrusudur. Tess ise şampiyon Ike von Bagira yavrusudr, bu özel kanları devam ettirmek için yaptığımız bu eşleşmenin yavru kalitesi .çok yuksek duzeyde. Aşağıda Status’un videosu, Nate ve Tess in resimlerini gorebilirsiniz. https://youtu.be/GKP_cmWq49o  

von Bagira “N” Batın – Ike von Bagira x Akari von Bagira

  Dünyanın en ünlü damızlıklarından, 2015 yılı I batınımızın babası, dünya şampiyon Toscano del Diamante Nero ve Urbano del Diamante Nero isimli köpeklere inbreed olarak yaptığımız eşleşme.. Italyan kanı olarak adını dünya dobermann tarihine altın harflerle yazdırmış olan secereli dobermanlardır.

von Bagira “M” Batın – Ike von Bagira x Miu Miu von Bagira

von Bagira “M” Batın – Ike von Bagira x Miu Miu von Bagira Yazacak bir şey yok, videolar herşeyi anlatıyor. Ike von Bagira son yapılan Türkiye Dobermann Şampiyonasında yabancı hakem tarafından IRKIN EN IYISI seçilerek Türkiye’nin en iyi dobermannı titresini seceresine yazdırmıştır.  En iyi damızlığım Miu ise Dünya Şampiyonası dahil mükemmel notu almış, TR genç ve yetişkin şampiyonluğunun yanında Genç Club Winner titresine sahip bir secereli dobermandır.

© von bagıra köpeklerimizin resimlerini izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

YouTube
Instagram