Haberler

von Bagira secereli doberman “H” batını Iron von Bagira x Call of Beauty Grareva

Hem anne hem babası dünya şampiyonu olan Iron ile, babası dünya şampiyonu annesi AIAD şampiyonu Call of Beauty eşleşmemizden doğan secereli doberman yavrularımızın hepsi rezerve edilmiştir. Bu eşleşmemizde yavrularımızın 3 tanesi Amerika, bir tanesi Almanya biri de Slovakya’ya sahiplendirilmiştir. Secereli...   devamını oku

von Bagira secereli doberman “F” batın Fenrir von Bagira x Arowana von Bagira

Söyleyecek çok fazla birşey yok, biri dünya şampiyonu yavrusu diğeri dünya şampiyonu torunu. Tüm yavrularımız rezerve edilmiş. Secereli dobermanda bagira kalitesine olan güven ve ilginize teşekkür ederiz.

von Bagira secereli doberman ”E” batın – Pride of Russia Svetoyar x Giddy Blossom Nitra

Secereli dobermanda Türkiye’nin en iyisi olarak bomba eşleşmelere devam ediyoruz. Yaşayan efsane Taymirin yavrusu multi şampiyon Svetoyar ile  başka bir efsane Quiz yavrusu Nitra eşleşmesinden olan secereli doberman yavrularımızın hepsi rezerve edilmiştir. İlginize teşekkür ederiz.  

von Bagira “D” Batın – Victor di Altobello x Onyx von Bagira

Bir başka dünya şampiyonu Victor ile, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en dereceli dobermannı Status’un kızı Onyx eşleşmesi. Tüm secereli dobermann yavrularımız sahiplendirilmiştir. Dünyanın en iyi kanlarını ülkemize kazandırmaya devam ediyoruz.

von Bagira “C” batın – Fahir Giddy Blossom x Arowana von Bagira

Resmi dünya şampiyonu Fahir ile, dünya şampiyonu torunu Arowana eşleşmesinden olan tüm secereli dobermann yavrularımız yeni ailelerine kavusmustur. İlginize teşekkür ederiz. Avrupayı ayağınıza getirmeye devam ediyoruz.

von Bagira “B” Batın – Quiz von Schwarze Kraft x Miu von Bagira

Son 6-7 yılın dunyada en üreticisi Quiz ile kendi bünyemizde ki en önemli damızlığımız Miu dan muhteşem secereli doberman yavrularımız oldu. Tüm yavrular doğmadan rezerve edildi. Ülkemizde dobermann ırkının geleceğinde önemli rol oynayacak yeni aile üyelerimiz hepimize hayırlı olsun.

© von bagıra köpeklerimizin resimlerini izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

YouTube
Instagram