Monthly Archives: Ağustos 2017

FCI Avrupa Şampiyonası 2017! Avrupa 4. süyüz!

Toplamda 96 dobermannın yarıştığı, dünya şampiyonun oldugu grubumuzdan finale çıkabilmek ve 4. olmak bizim için gurur verici. Double handling in katiyen yasak olması ve kaygan halı nedeniyle tam performans gosteremesekte, cok mutlu ve gururluyuz. Biz bu ülkeye 2013 te DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU nu getirdik, ve bizler bu işi yaptıkça, başka büyük şampiyonluklar için her türlü fedakarlığı yaparak ülkemize yeni şampiyonlar kazandırmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.   FCI AVRUPA ŞAMPİYONASI 2017 KIEV FCI EURO DOG SHOW 2017 KYIV Judge: Karl Reisinger Pride of Russia STATUS (Pride of Russia Urano x Pride of Russia Barbarossa) Working Class – V4 Avrupa 4. sü olduk, mutluyuz.  

International Dog Show, Kiev Ukrayna

Yaklaşık 56 dobermannın katıldıgı bu yarışmada ayrıca en iyi erkek derecesini alan Status, UKRAYNA ŞAMPİYONU olmuştur! Kazanıyor durduramıyoruz oglanı, mutluyuz :) 24.08.17, INT DOG Show, Kiev, Ukraine Jud. Igor Semenenko PRIDE OF RUSSIA STATUS ( Pride of Russia Urano – Pride of Russia Barbarossa)  Exc 1, CAC, CACIB, BOS!  

Türkiye’nin ilk INTERCHAMPION dobermann ı , STATUS!

Ilkleri başarmaya devam! Emeklerimizin, fedakarlıklarımızın sonuçlarını topluyoruz. Türkiye’nin en fazla derecesi olan dobermann ı STATUS, ülkemizin ilk INTERCHAMPION dobermannı olarak tarih yazmıştır. Mutlu ve gururluyuz! 20.08.17, INT Dog Show Rostov-na-Donu, Russia Jud. Khachaturyan Alexandr Pride of Russia Status , working class, CAC, CACIB, CH RKF, BOS! Status finished INT CH!!

© von bagıra köpeklerimizin resimlerini izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

YouTube
Instagram