Kompleks kotu şey..

Yerli üretim olarak en büyük kupaları ülkemize kazandıran, en zorlu rekabetin oldugu bütün üst düzey yarışmalarda en iyi dereceler alan ,hatta dünya şampiyonu ünvanı alan bir dobermann üretebildiğim için çok mutlu ve gururluyum. Mustafa Gücek’in emekleri ve süper bakımı olmasaydı bu dereceler şampiyonluklar gelmezdi.

Eminim ki Debra’nın yavruları da annesinin izinden gidecek ve birçok derece alacaklar. Şu gün rafımda bir çok ülke şampiyonluk kupası yanında iki tane IDC kupasi, bir tane de dünya şampiyonu kupası duruyorsa bu beni her zaman destekleyen dostlarım ve takım arkadaşlarım sayesindedir. Hepinize tek tek teşekkür ederim.

Amaç dobermann ırkına fayda sağlamak ise, ülkemiz adına fayda sağlayan herkese sonuna kadar saygı duyuyorum, ama bir de haksız ve aşırı eleştiri yapan kompleks sahibi bir kac kişi var durmadan konuşan, ortalığı karıştırıp kavgadan tartışmadan beslenen bu kisilere soyluyorum, size cevap vermedikçe daha çok abartıyorsunuz.. Yaptiginiz ayiptir. Emeğe başarıya saygınız olsun..

Bizi Facebook sayfamizdan takip edin

Comments are closed.

© von bagıra köpeklerimizin resimlerini izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

YouTube
Instagram